II kolmandiku huviesmaspäeva huviringi valimine

binary comment

Novembri viimasel päeval ehk 30. novembril algab õppetöös uus kolmandik ehk trimester, mis tähendab seda, et meie kooli I kuni VI klassi õpilased saavad taas endale valida huviringi, milles osaleda esmaspäeviti neljanda tunni ajal.

Teiseks trimestriks saab registreeruda järgmistesse huviesmaspäeva ringidesse: arvutiring (IV-VI k, õp Mari Talvik), spordiring (õp Rauno Kiuru), puutöö* ((III-VI kl, õp Raimond Käsi), mängu- ja liikumisjuhid (õp Marika Lehiste), teatevõistluste ring “Tähelepanu! Start!” (õp Katre Pind), kunstiring (õp Mare Meresma), keraamika* (õp Ulvi Unt), loodusring (õp Anete-Grete Jõgi) , noorteorganisatsiooni Noored Kotkad tutvustav ring (õp Jarmo Tael), fotoring (õp Peeter Ruuge). Kui registreerub 8 või rohkem soovijat, saab muusikastuudio (õp Jana Käär) pakkuda ringi alustavatele plaatpillihuvilistele.

*OLULINE MUUDATUS: Teisel trimestril moodustatakse nii puutööring kui keraamikaring nendest õpilastest, kes esimesel trimestril antud ringi töös ei osalenud.

Huviringi valikust saab õpilane või teda abistav lapsevanem teada anda alates reede, 27. novembri õhtust kuni esmaspäeva, 30. novembri koolipäeva alguseni. Kui mõni õpilane ei saa mingil põhjusel e-valikut teha, saab ta oma soovist esmaspäeva hommikul koolis huvijuhile teada anda.

Huvijuht annab täiendavat infot ja vastab küsimustele lisaks Stuudiumi sõnumivahetusele ka tel 5569 6719 või e-posti teel (toivo.artis@kambja.edu.ee).

Ette tänades,

Toivo Ärtis