I klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
II klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
IIIa klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
IIIb klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
IV klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
V klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
VI klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
VII klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
VIIIa klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
VIIIb klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass
IX klass
Esmaspäev
-
Muusikastuudio
-
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Pärimusrühm Tähelinnud (orkester)
-
Teisipäev
-
Inglise keele ring (I - II kl)
-
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Robootika (I-II kl)
-
Arvutiklass
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Puidu- ja metallitöö (3.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
Kolmapäev
-
Muusikastuudio
-
-
Mudilaskoor (I - IV kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Lastekoor (V - IX kl)
-
Muusikaklass, aula
-
Poistekoor
-
Muusikastuudio
-
Kunstiring
-
Kunstiklass
-
Noorte Kotkaste ring
-
Neljapäev
-
Loodusring
-
Loodusained
-
Keraamika
-
Kunstiklass
-
Pallimängud ja teatevõistlused
-
Spordihoone, staadion
-
Liikumis- ja mängujuhtide
-
-
Spordiring
-
Spordihoone/Staadion
-
Fotoring
-
Arvutiklass
-
Puutöö
-
Tehnoloogiaklassid
-
Male- ja kabering
-
-
Meisterdamine
-
-
Liiklusring
-
3. kl ruum
-
Õpioskuste ring
-
-
Muusikastuudio
-
-
Arvutiring (II - III kl)
-
Arvutiklass
-
Pärimusrühm Tähelinnud (I pillirühm)
-
-
Puidu- ja metallitöö (4.-9.kl)
-
Tehnoloogiaklassid
-
Pärimusrühm Tähelinnud (II pillirühm)
-
Reede
-
Muusikastuudio
-
-
Käsitöö (sh kangakudumine)
-
Käsitööklass