Koolipere jõulukohvik

Hea Kambja kooli õpilane!

Ootame Sind (ja miks ka mitte Sinu pereliikmeid!) kauplema jõulukohvikusse, mis on avatud Kambja saalis esmaspäeval, 11. detsembril esimese, teise, kolmanda ja neljanda vahetunni ajal.

Kõik küpsetised, maiustused, suupisted ja muu maitsev on oodatud.

Eesti Vabariigi sajanda aastapäeva eel sobib lettidele tuua ka selliseid tooteid, mille valmistamisel on arvestatud eestlaste rahvustoite ja meie toidukultuuris armastatud maitseid.

Kui soovid oma kaupa koolipere jõulukohvikus müüa, siis teata sellest eelnevalt kooli kantseleis majandusjuhataja Kairile (võib ka e-posti teel: kairi.keskpalu@kambja.edu.ee).

Iga registreeritud kohvikupidaja saab punase linaga müügilaua, kuid peaks ettevõtliku inimesena ise mõtlema, kuidas kujundada ostmakutsuvalt oma kauba väljapanek (hinnasildid jms), jagada tootetutvustusi (retsptid jms) või püüda rahva tähelepanu (reklaam jms).

Toredat kohvikupäeva kõigile koolipere liikmetele!