Huviringid

Huvineljapäev

Eeloleval nädalavahetusel saab end veebi teel ja varasemast tuttaval kombel registreerida III trimestri neljapäevaringi.

Selle õppeaasta viimasel trimestril on huvineljapäevaringideks spordiring, teatevõistluste ring “Tähelepanu, start!”, mängu- ja liikumisjuhtide ring, fotoring, keraamika, puutöö, meisterdamine ja kunst, loodusring, male- ja kabering.

Ringidesse registreerumine toimub teisipäeva, 10. märtsi hommikuni. (III klassi õpilased jätkavad huvineljapäeva liiklusringis jalgratturi eksamiks valmistumist.) Kui keegi I kuni VI klassi õpilastest eelnimetatud ringide seast sobivat ei leia, saab huvi korral liituda nn Hea Lapse ringiga, milles saab end arendada ajakirja Hea Laps toimetuse poolt saadetavate loovülesannete täitmisega.

Robootikaring kolmanda trimestri huvineljapäevadel ei tegutse, kuid I-II klassi õpilastel on võimalik robootikat harrastada teisipäeviti kuuenda tunni ajal ning IV kuni VII klassi robootikahuvilisi oodatakse alates aprillist ringitööle kolmapäeviti seitsmenda tunni ajal.

III trimestri huvineljapäevade huviringidesse registreerumine:

1. Hea lapse huviring
  2. Loodusring
  3. Spordiring
  4. Keraamika
  5. Meisterdamine ja kunst (1-2.kl)
  6. Male- ja kabering
  7. Fotoring
  8. Puutöö ja tehnoloogia
  9. Mängu- ja liikumisjuhid
  10. Teatevõistlused (“Tähelepanu, start!”)

Ringidesse registreerumine toimub teisipäeva, 10. märtsi hommikuni.

Enne reedet tehtud registreeringud ei kehti – need õpilased, kes enne reedet registreerisid end kooli kodulehelt vana lingi alt, peavad end uuesti registreerima.

Registreerumine 1. aprillil algavasse robootika huviringi edasijõudnutele (4.-7.kl):