Edukas lavadebüüt

EDUKAS KA EELMISEL ÕPPEAASTAL: Õpilaskonkursil „Heategu läbi minu silmade” esikoha noppinud Gendra-Marleen Aasmaa (paremalt teine).

Etlusvõistluse maakonnavoorus sai II koha 9.kl õpilane Gendra-Marleen Aasmaa, kellele see oli esmakordne avalik esinemine.

Peast tuli esitada nii luuletus kui proosapala. Gendra-Marleenil oli selleks J.Kaplinski luuletus esivanematest ja katkend „Tõe ja õiguse“ II osast. Etlemisega saab arendada lisaks mälule ka teksti mõistmise oskust, enesevalitsemisoskust ning esinemisoskust-  väärtusi, mille tähtsus  tänapäeval aina kasvab Gendra-Marleen, kes esimestel kooliaastatel oli väga-väga tagasihoidlik, on näidanud ennast motiveeritud ja targa õppijana. Töökus ja loomulikkus päädis eduga.

Tiina Tiideberg