Tähelepanu, start!

Koolidevahelised mängulised teatevõistlused, mida korraldab Eesti Koolispordi Liit, peeti esmakordselt 1957. aastal legendaarse Joann Lõssovi eestvedamisel. Algselt kandsid võistlused nimetust „Tähemängud“, kuid kui sündis Eesti Koolispordi Liit, muutus võistlus üle-eestiliseks võistlussarjaks „Tähelepanu, start!“, kus osalevad koolide nooremad klassid ühise võistkonnana.

Meie koolil on võistlussarjas läinud alati väga hästi ja sel aastal saavutas meie 24-st II–V klassi õpilasest koosnev võistkond Eesti väikeste koolide arvestuses suurepärase II koha!

Finaalvõistlusele jõuti läbi piirkondlike alagrupivõistluste ja 14. aprillil Paides toimunud poolfinaali, kus meie kooli võistkond saavutas III koha. Finaalvõistlus korraldati sel aastal Tartus ja väga südikalt võistelnud lapsed suutsid finaalis oma kohta veelgi parandada. Suurepärast II kohta jäävad meenutama uhke karikas, diplom ja võistkonna pildiga kalender.

Suur tänu kõikidele tublidele noortele sportlastele ja õpilasi juhendanud õpetaja Katre Pinnule!

Vaata võistlust