Kolmapäeva õhtul koos isaga koolis

Novembrikuu on isadepäeva kuu. Kõiki meie kooli lapsi koos isadega või isasid – ja loomulikult ka vanaisasid – koos lastega palutakse koolimajja kolmapäeva, 14. novembri õhtupoolikul kella 16-ks.

Üheskoos saab veidi nuputada ja võistelda, kuid väga meeleolukaks ja uusi teadmisi andvaks kujuneb kindlasti ka kohtumine elupõlise metsamehe Vahur Sepaga. (Muheda jutuga külalise kohta on öeldud: “Lootusetu looduse armastajana võib Vahur sütitada neidki, kes looduse suhtes ükskõiksed olnud või kes looduse keelt seni mõistnud pole.”)

Kojumineku eel maitstakse üheskoos torti, mille valmistamisele aitavad kaasa õpilasesinduse liikmed.
Koosviibimise ladusamaks korraldamiseks palutakse lastel oma isa-vanaisa osalemisest klassijuhatajale teada anda esmaspäeval, 12. novembril.

Meeldiva kohtumiseni!