Lõpuspurt läheneb!

Kambja kooli (sel korral virtuaalse tähistamisega) aastapäevani on jäänud vaid mõned päevad. Seetõttu on ka kooliloolisel viktoriinil esitamata veel vaid kolm küsimust. Lõpuspurt läheneb!

Viktoriini viies küsimus:

“Kui sul on käes selline võti nagu õige hingamine, siis lähed sa elust läbi nagu nuga võist.” – nõnda on öelnud Ants Rootslane, Kambja kooli vilistlane aastas 2013, kes pärast mõningast hoovõttu on jõudnud meteoriidi kiirusel avaliku tähelepanu keskmesse. Kellena on Ants Rootslane saanud tuntuks?

Vastusevariandid kell 17:

Kas Ants Rootslane on saanud tuntuks kui

a) toitumisnõustaja,

b) massöör,

c) hüpnotisöör?

Meie viktoriini lõpp hakkab tasapisi lähenema, kuid sellest kurvast asjaolust hoolimata lisandus veel tänagi uusi osalejaid. Tore, et meie ettevõtmise populaarsus kasvab.

Viktoriini viies õige vastus: vilistlane Ants Rootslane on tuntuks saanud kui hüpnotisöör.

Kooliloolise viktoriini eelviimane küsimus tuleb juba homme, 15. aprillil.