Meie unistuste kool

Enne jõuluvaheaega, 21. detsembril said kõik õpilased distantsõppe raames loomingulise ülesande mõelda, milline on nende unistuste kool. Õpilaste unistused on nüüd kokku kogutud ning valikut meie laste joonistustest ja mõtetest oma unistuste kooli teemal saab vaadata fuajees stendidelt.

Selle ülesande andmise taga oli tegelikult veel üks mõte: tahtsime teada, millisena näevad õpilased kooli tulevikku ja arengut, et arvestada nende ootustega arengukava koostamisel ja noppida sellesse häid mõtteid.

Mul hea meel, et me kõik – nii õpetajad kui ka õpilased – hindame tegelikult samu asju: turvalist, arendavat ja õppimisele orienteeritud koolikeskkonda, head läbisaamist ning edasipüüdlikkust.

Teine loovülesanne oli õpilastel veel: pakkuda välja meie kooli tunnuslause. Ettepanekuid ja nutikaid ideid tuli palju, viis parimat valime välja veebruari keskpaigaks.

Kooli arengukava järgmiseks viieks aastaks saab lõplikult valmis jaanuari lõpuks.

Täname toredate mõtete eest kõiki õpilasi ja neid aidanud vanemaid!

Marika Karo
direktor