Rahvusvärvidepäev

Kõik koolipäevad on omal moel tähtsad, kuid reede, 19. veebruari muudab eriliseks ja pidulikuks see, et vaheajaeelses meeleolus saame tähistavalt mõelda ka meie rahvuspühale – 24. veebruaril peetavale Eesti Vabariigi 103. aastapäevale.

Ettepanek kooliperele: teeme vaheaja- ja rahvuspühaeelsest reedest stiilipäeva ning toome moel või teisel koolimajja oma rahvusvärve, et saaksime neid oma pilguga paitada. Võimalusi on mitmeid: sinist, musta ja valget värvi saab kombineerida nii rõivastusse kui kanda märkide, lipsude, klambrite ja muude aksessuaaride näol…

Pidulikul reedel on ka veidi teistmoodi päevakava, sest toimub kolm tavapärast ainetundi, vaheajaeelne klassitund ja seejärel Ausambamäel vabas õhus tähtpäevaaktus.
Esimene toiduvahetund algab juba kell 9.55 ja teine toiduvahetund kell 11.00.
Klassitund algab kell 11.20.
Kell 11.40 koolipere riietub ja koguneb siseõue, et ühiselt, kuid tavapärasest hajutatumalt liikuda rongkäigus Ausambamäele.
Koolibuss Maaritsasse väljub kell 12.15, kõik muud koolibussid väljuvad kell 12.30.

Päevakava:
kell 8.15 – esimene tund
kell 9.10 – teine tund
kell 9.55 – esimene toiduvahetund
kell 10.15 – kolmas tund
kell 11.00 – teine toiduvahetund
kell 11.20 – koolivaheajaeelne klassitund
kell 11.40 – riietumine ja rongkäiku kogunemine
kell 11.50 – mälestushetked Ausambamäel
kell 12.15 – väljub koolibuss Maaritsa suunal
kell 12.30 – väljuvad koolibussid

Kosutavat koolivaheaega!
Taaskohtumiseni juba esmaspäeval, 1. märtsil!