Liikumisnädal 2021

Aprill on südamekuu. Tähistasime Kambja Põhikoolis seda liikumisnädalaga. Liikumisnädalal osalemiseks tuli registreerida oma “kondimootoriga” liikumised. Osaleda sai kogu koolipere:  õpilased ning kõik koolitöötajad koos oma pereliikmetega!

Liikumise fikseerimiseks oli kaks võimalust:

• 13-aastased ja vanemad said seadistada Strava äpi ja liituda klubiga “Kambja kooli kilomeetrid”
  • 7-12- aastased liikujad said kasutada Google Formsi varianti ja sisestada oma andmed käsitsi ning soovi korral lisada (emotsiooni)pildi

Liikumisnädalast osavõtjaid oli 63. Kokku läbiti lausa 1245 kilomeetrit!

Tulemusi vaadates võib öelda, et

• kõige aktiivsem klass on ülekaalukalt 3. klass, seal oli kõige rohkem osalejaid
  • kõige liikuvamad õpilased on:
    • Marili Alliksaar – 6b klass
    • Säde-Ly Sule – 3. klass
    • Elisabet Nõmmik – 6a klass
    • Jan-Erik Daškov – 9. klass
    • Joonas Kärgenberg – 7. klass
    • Leanne Lisete Moondu – 7. klass
    • Kevin Brikkel – 6b klass
    • Hannes Kärgenberg – 2. klass
    • Piia Mõisa – 5. klass
    • Estelle Täheste – 6b klass
    • Brita Kommusaar – 3 .klass
    • Robert Meus – 1. klass
  • kõige aktiivsemad pered on Moondu, Kärgenberg, Kriiva, Näkk, Mõisa, Brikkel, Täheste, Reinhold, Kiiker ja Pärk
  • kõige aktiivsemad õpetajad on Merike Näkk, Gerli Edela, Jarmo Tael, Rauno Kiuru, Ave Sillaste ja Mari Talvik.

Aitäh kõigile osalejatele ja aktiivset edasiliikumist!

Liikumine on tervise ja ilu pant.