Kambja koolipere on alustamas juubeliaastat

Kambja Ignatsi Jaagu kooli pikas ajaloos on uue ehk 335. õppeaasta algus mõneti tavatu, sest tervisekriisi tingimustes korraldatakse kaks avaaktust. Septembrikuu esimesel päeval kell 10 oodatakse aktusesaali teise kuni kaheksanda klassi õpilasi ning kell 11 aabitsalapsi ja koolilõpetajaid.

Kambja kooli päevakava 1. septembril 2021:

Koolibussid jõuavad Kambjasse kella 9ks (peatustest väljumise täpsem graafik lisatakse sellele teatele hiljemalt 27. augustiks).

Kell 9.00 algab proov aktusel esinejatele (laste- ja mudilaskoor, muusikastuudio solistid).

Kell 10.00 avaaktus teise kuni kaheksanda klassi õpilastele.

Kella 10.45 ootab klassiõpetaja Mare Meresma aabitsalapsi ja nende vanemaid koduklassi (koolihoone klassiruumide tiiva esimesel korrusel).

Kell 10.55 tervitavad aabitsalapsi lõpuklassi õpilased, et üheskoos aktusele suunduda.

Kell 11.00 avaaktus esimese ja üheksanda klassi õpilastele. Pärast aktust ja ühispildistamist pakutakse kooli toitlas koolirõõmujäätist.

Kell 11.00 klassijuhataja tund teise kuni kaheksanda klassi õpilastele. Pärast tundi pakutakse kooli toitlas koolirõõmujäätist.

Koolibussid väljuvad kell 12.15.

NB!
Tervisekriisi tõttu oodatakse sel aastal Kambja kooli avaaktusele üldjuhul üksnes aabitsalaste vanemaid.
Kõigil õpilastel, kelle kodu on Kambja alevikus või keda tuuakse autoga, palutakse koolimajja jõuda sellise arvestusega, et nende esimese päevakavajärgse tegevuseni jääks aega mitte rohkem kui 10 minutit.

Koolibusside väljumine 1. septembri hommikul:

Kammeri peatusest  kell 8.00,
Pangodi peatusest kell 8.05,
Pikksaare peatusest 8.15,
Aarike peatusest kell 8.30,
Maaritsa peatusest kell 8.45,
Rebase raudteejaama peatusest kell 8.25,
Sirvaku peatusest kell 8.30,
Maidla peatusest kell 8.35
Suure-Kambja peatusest kell 8.40.