Huviesmaspäeva ringitunnid 2021/2022. õppeaasta talvetrimestril

Esmaspäeval, 29. novembril algab Kambja Ignatsi Jaagu Koolis uus trimester ning seetõttu on 1. kuni 5. klassi õpilastel ka võimalus valida endale uus huviesmaspäeva ringitund. Oleme kokku leppinud põhimõttes, et õpilane üldjuhul ei osale kahel järjestikusel trimestril samas huviesmaspäeva ringitunnis. Erandiks on näitering (seal on trupp alustanud näidendi lavaletoomist), teatevõistluste ring (ringis osalejad harjutavad ka kooli esindamiseks võistlustel) ja noorteühenduse Noored Kotkad ring.

Kolmanda klassi õpilastel ei ole vaja talvetrimestiks huviesmaspäeva ringitundi valida, sest neil on võimalus üheskoos osaleda arvutiringis.

Huviesmaspäeva ringitunnid toimuvad neljanda tunni ajal ehk kell 11.10 kuni 11.55

Huviesmaspäeva ringitundi saab valida reede, 26. novembri kella 18.00 kuni esmaspäeva, 29. novembri koolipäeva alguseni kooli veebilehel avaldatava lingi vahendusel.

Täpsustavatele küsimustele vastab huvijuht (tel 5569 6719, toivo.artis@kambja.edu.ee).

Esmaspäevaring Juhendaja
Noored Kotkad – tutvustav ring

noorteorganisatsiooniga liituda soovijatele

Õp Jarmo Tael