Loading Sündmused

« Kõik sündmused

• See sündmus on juba möödunud.

335. lennu lõpuaktus

17.06.2022 kell 15.00 - 16.29

Kambja Ignatsi Jaagu kooli 335. lennu lõpuaktus peetakse koolihoone saalis reedel, 17. juunil algusega kell 15.00.

Aktusesaalis on iga lõpetaja jaoks pidulikus vormis lauake, mille ümber ta saab kutsuda istuma oma külalised – kuni viis inimest.

Aktuse kestus on kindlasti rohkem kui tund aega, kuid samas vähem kui poolteist tundi.

Jätkame Kambja koolis olnud tava, et kohe pärast lõputunnistuse saamist tulevad lõpetajat õnnitlema tema ema ja isa.

Firma Kaughaldus vahendusel jõuab otsepilt aktusesaalist Kambja Ignatsi Jaagu kooli Facebooki lehele ning kõigil huvilistel on võimalus sündmust jälgida.

Pärast aktuse lõppu lähevad lõpetajad koolihoone ees muruplatsil kasvava juubeltamme juurde, et võtta vastu õnnitlusi ja lilli kõigilt neilt armsatelt inimestelt, kes on pidanud oluliseks sel tähtsal päeval kohal olla. Kui õnnitlemise esimene hoog hakkab vaibuma, tehakse esmalt lennu lõpufoto ning seejärel veel palju-palju fotosid pereliikmete, sugulaste, sõprade ja tuttavatega.

Täpsemalt

Kuupäev: