Loading Sündmused

« Kõik sündmused

• See sündmus on juba möödunud.

Eesti Vabariik 105

23.02.2023

Vaheajaeelse koolinädala lõpetame Kambja koolis tavalisest pidulikuma neljapäevaga, mis on pühendatud 105-aastaseks saavale Eesti Vabariigi aastapäevale.

23. veebruari hommikul kell 8.15 alustab koolipere esimest tundi üheskoos koolihoone aatriumis, et anda ja saada rahvuspühaeelsele päevale meeleolukas hakatus väärikate mõtete ja kaunite meloodiate koosmõjus.

Kell 10.05 ehk kolmanda tunni algul koguneb koolipere taas aatriumisse, et kuulata, kuidas õpilased tervitavad luuletustega Eestit.

Kell 11.10 on saalis teistmoodi ajalootund 5.-9. klassi õpilastele.

Kell 12.15 koguneb koolipere meie siseõue, et üheskoos suunduda Kambja Ausambamäele, et mälestada ja meenutada neid Kambja mehi, kes hukkusid Vabadussõjas selle nimel, et noor Eesti Vabariik saaks jääda kestma.

Toiduvahetunnid algavad kell 10.50 (I-IV klass) ja kell 11.55 (V-IX klass).
Koolibussid sõidutavad väljaspool Kambjat elavad õpilased koolivaheajale kell 13.15.

Täpsemalt

Kuupäev: