Loading Sündmused

« Kõik sündmused

• See sündmus on juba möödunud.

Karjäärinõustajate vestlused lõpuklassi õpilastega

28.01.2021 kell 08.15 - 14.50

Kõik tänavused Kambja koolilõpetajad, kes seda ise soovivad, saavad neljapäeval, 28. jaanuaril 2021 osaleda ka individuaalsel karjäärivestusel, et koos karjäärinõustajaga läbi arutada tekkinud küsimused, mureks olevad kõhklused jms, mis on seotud uue õppeasutuse, õppesuuna või eriala valikuga ning sisseastumiskatsete ja sisseastumisvestlustega.

Kambja kooli lõpetajatele pakuvad 28. jaanuaril tuge karjäärinõustajad Sirje Tarraste ja Marika Männik.

Arvestades asjaolu, et koroonakriisist ajendatud töötuse tõusu tõttu on karjäärinõustajatel varasemast rohkem töiseid kohustusi, palun kõigil nõustamist soovivail õpilastel broneerida eelnevalt 28. jaanuariks vestluse aeg, sest praegu ei ole teada, kas ja millal saavad karjäärinõustajad veel Kambja kooli tulla. (Edaspidi võib olla võimalik vaid veebivestluse variant.)

Karjäärinõustamise broneerimiseks 28. jaanuaril saada kiri huvijuhile ja kooli karjäärikoordinaatorile Toivo Ärtisele (toivo.artis@kambja.edu.ee).

Täpsemalt

Kuupäev: