Loading Sündmused

« Kõik sündmused

• See sündmus on juba möödunud.

Matkapäev

07.06.2023

Kulgeva õppeaasta viimasel nädala kolmapäeval ehk 7. juunil 2023 teeme järgmise aktiivse kummarduse liikumisaasta auks ja kiituseks ning läheme kooliperega matkaradadele.
Koolipäev algab tunniplaanijärgsete tundidega, sest ka ammune rahvatarkus õpetab, et enne pikemale teekonnale minekut tuleb korraks istuda. Teise tunni teises pooles jõuab aga kätte õige hetk matkateele siirdumiseks.
Viienda kuni kaheksanda klassi õpilased matkavad 5 kilomeetrit Kambja terviseradadel ning täidavad ülesandeid, mis jõuavad nendeni nutiseadme vahendusel. Koolimajja tagasi jõudes ootab kõiki matkajaid lõunatoit.
Koolibussid väljuvad kell 14.30. Pärast matka saab aega kasulikult ja tervislikult veeta kooli liikumisväljakul või tasakaalulindil. Pikapäevarühm on avatud koolibusside väljumiseni, kuid oodet ei pakuta. Aega saab parajaks teha ka raamatukogus.
Kambjas elavad õpilased võivad pärast matka koju minna.

P.S Matkapäeva hommikul jälgi ilma nii oma aknast kui veebist ilmaennustusi ning otsusta siis, milline riietus on kõige sobivam ja asjakohasem selleks päevaks. Jalatsid vali kindlasti mugavad ja madala kontsaga ning hea oleks, kui need ei oleks täiesti uued. Alati on kasulik kaasa võtta ka kilest vihmakeep – see ei kaalu palju, kuid aitab leevendada vihmahoo ebameeldivat mõju.

Täpsemalt

Kuupäev: