Loading Sündmused

« Kõik sündmused

• See sündmus on juba möödunud.

Koolikogukonna kadripidu

25.11.2021

Kui eelmisel aastal kutsusid pärimusrühm Tähelinnud ja selle juhendaja Marika Lehiste meie koolikogukonna liikmed toredale mardipeole, siis tänavu ootavad nad kõiki koolikaaslasi koos emade ja isadega, vanaemade ja vanaisadega, õdede ja vendadega vahvale kadripeole.

Kadripäeva (ehk siis neljapäeva, 25. novembri) hilisel pärastlõunal, kui õhtupimedus on kohale hiilinud ja Kambja kiriku kellad on kuulutanud, et kell on 17.00, algab Kambja Ignatsi Jaagu Kooli välialal seltskondlik koosviibimine “Kadri toob õue uue õnne!”.
Tervisekriisist tulenevate piirangute tingimustes on pidu korraldatud nõnda, et kõigis tegevustes osalevad pered isekeskis.

Korraldajad paluvad peole tulevatel peredel moel või teisel maskeeruda kadrisantideks. Igal perel peaks kaasas olema üks suur valge lina, mis saab olema abivahendiks mitmetes meeleolukates tegevustes. Iga pere võiks kaasa võtta ka puulusikaid, puulabidaid või puupulki. Õhtupimeduses aitab tulemuslikult tegutseda, kui igal perel on kaasas taskulamp (või võrdväärne valguseallikas) või pereliikmetel otsmikulambid.

Luureandmed kinnitavad, et kadripeo korraldajad plaanivad valida kõige uhkemaid kübaraid kandvad kadriemad ja kadriisad ning neid tunnustada.

Meie kadripeole on oodatud kõik koolikogukonnaga seotud inimesed, kes hiljemalt esmaspäeval, 22. novembril annavad teada oma osalemissoovist. Osalemisest saab teatada kas sellele sõnumile vastates või saates e-kirja huvijuhile (toivo.artis@kambja.edu.ee). Oleks hea, kui iga pere nimel registreerib osalejaid üks esindaja.
Kohtumiseni kadripeol!

Täpsemalt