Meeleolukas reede enne ulaõpet

Kiiresti muutuvate oludega viiruseajal on Kambja koolielu reedel, 11. detsembril korraldatud teistmoodi ja meeleolukalt. 2020. See on viimane päev, kui kogu koolipere sel aastal kokku tuleb. Esmaspäevast, 14. detsembrist algab kaugõpe.

KAMBJA KOOLI PÄEVAKAVA REEDEL, 11. DETSEMBRIL 2020:

Reedel, 11. detsembril algab koolipäev kaks tundi hiljem, sest soovime selle lõpetada õhtuhämaruses koolihoone siseõues toimuva pooltunnikontserdiga (algus kell 15.30).

Päevakava:
kell 10.05 kuni 10.50 – tunniplaanijärgne esimene tund,
kell 10.50 – koolitoit piduliku jõululõunana (I kl – V kl)
kell 11.10 kuni 11.55 – tunniplaanijärgne teine tund,
kell 11.55 – koolitoit piduliku jõululõunana (VI-IX kl)
kell 12.15 kuni 13.00 – tunniplaanijärgne kolmas tund,
kell 13.10 kuni 13.55 tunniplaanijärgne neljas tund,
kell 14.05 kuni 14.50 – tunniplaanijärgne viies tund,
kell 14.55 – klasside pooltund koos klassijuhatajaga (sealhulgas kooli poolt antavate hea tuju pakkide jagamine),
kell 15.30 – koolihoone siseõues jõulumeeleoluline pooltunnikontsert (meie kooli koorid, muusikastuudio solistid, Tähelinnud jt) ja vaheajaeelne aastalõputervitus. Pärast kontserti pakutakse kooliperele õues kuuma mahlajooki (glögi) ja piparkooke.

Kojusõidubussid väljuvad kell 16.15.

NB! Reedel, 11. detsembri hommikul algab koolipäev kell 10.00, mistõttu koolibussid läbivad kõiki peatusi kaks tundi hiljem (näiteks tavapärase kella 7.25 asemel 9.25). Sel päeval hommikutoitu ei pakuta ja pärastlõunal pikapäevarühma ei ole. Nende õpilaste jaoks, kes tavapärasest hiljem koolimajja tulla ei saa, on koolimaja avatud ja nad saavad olla pikapäevarühmas.

Koostöös kultuuritöötaja Saidi Tammeoruga korraldame huvilistele reedel, 11. detsembril filmiseansi (filmi pealkiri ja pileti hind selgitamisel).

Reedel, 11. detsembril on kultuurikeskuse korraldusel algusega kell 10 saalis Elva Lend teatri jõuluetendus lastele. Vaatemängu kestus 30 minutit ning see sobib vaatamiseks I – kuni VI klassi õpilastele.

Sellised on meie kavatsused.
Jätku tervisele!